Sınavlara Hazırlık Kursu

8. Sınıf öğrencilerimiz için LGS (LİSE SINAVLARINA HAZIRLIK)

Maksimum 10 kişilik gruplar halinde Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere iki farklı grupta öğrencilerin uygun zamanlarında eğitim alması sağlanır. MATEMATİK – TÜRKÇE – FEN BİLGİSİ – SOSYAL BİLGİLER – İNGİLİZCE

Sınav hazırlık ön planda tutulur. İyi bir Liseye yerleşebilmesi için üst düzey çalışma yapılır.Tecrübeli Öğretmen kadromuz,Nitelikli yayın desteği ile sınavlara hazırlıkta bir adım önde başlarız. Yeni nesil soru kitapları ve testleriyle müfredata uygun işlenen konu anlatımlarının yanında Ay da 2 kere düzenli yapılan değerlendirme sınavlarıyla öğrencinin düzeyi devamlı kontrol edilir ve Öğrenciye göre çalışma programı hazırlanır. Her ay veli aramaları yapılarak öğrencinin durumu ile ilgili ve sınavları ile ilgili genel bilgilendirme yapılır.

YKS Öğrencilerimiz için (ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK)

Maksimum 10 kişilik gruplar halinde Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere iki farklı grupta öğrencilerin uygun zamanlarında eğitim alması sağlanır.

SAYILSAL- MATEMATİK – FİZİK – KİMYA – BİYOLOJİ – TÜRKÇE EŞİT AĞIRLIK– MATEMATİK – TÜRKÇE – TARİH – COĞRAFYA – FELSEFE

11.sınıf, 12. Sınıf ve Mezun öğrencilerimiz için sınavlara hazırlık ön planda tutulur. İyi bir Üniversiteye yerleşebilmesi için üst düzey çalışma yapılır. Tecrübeli Öğretmen kadromuz,Nitelikli yayın desteği,Yeni nesil sorularla sınavlara hazırlıkta bir adım önde başlarız. En az 3 Farklı yayın kaynağı kullanarak sınavlarda çıkabilecek soru tarzlarını yakalamaya ve kursiyerin her tarz sorularla sınavlara hazırlanması,bol test çözmesi hedeflenmektedir.

Ay da 2 kere düzenli yapılan değerlendirme sınavlarıyla öğrencinin düzeyi devamlı kontrol edilir ve Öğrenciye göre çalışma programı hazırlanır. Her ay veli aramaları yapılarak öğrencinin durumu ile ilgili ve sınavları ile ilgili genel bilgilendirme yapılır.

KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI (KPSS) – MEMURLUK SINAVI

ORTA ÖĞRETİM , ÖN LİSANS ve LİSANS Alanlarında max.10 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Eğitim zamanları Hafta içi sabah, Hafta içi akşam ve Hafta sonu olmak üzere planlanmaktadır.

Alanında uzman kadrosuyla derslerde kursiyerlerimizin başarısı için, mesleklerine yerleşmede ve hedeflerine yaklaşmada ise üst düzey rehberlik hizmeti ile maksimum memnuniyet amaçlanmaktadır. En az 3 Farklı yayın kaynağı kullanarak sınavlarda çıkabilecek soru tarzlarını yakalamaya ve kursiyerin her tarz sorularla sınavlara hazırlanması,bol test çözmesi hedeflenmektedir.

Ay da 2 kere düzenli yapılan değerlendirme sınavlarıyla öğrencinin düzeyi devamlı kontrol edilir ve Öğrenciye göre çalışma programı hazırlanır.

Doğru Tercih Kazandırır…

Tüm öğrenci ve kursiyer gruplarımızda tek ve en önemli hedef öğrenci veli memnuniyeti, öğrenci okul notlarının artması, sınavlarda %100 başarı sağlanmasıdır. Öğrenci öğretmen ilişkisi en üst seviyede olunması hedeflerimize ulaşmadaki en önemli başarı anahtarıdır.