Özel Ders

Özel Ders:Öğrencilerimiz kendilerine uygun saat dilimlerinde birebir özel ders alma imkânına sahiptir. Birebir özel ders ile daha başarılı sonuçlar elde etmek, eksik konularınızı tamamlamak grup derslere oranla daha hızlı ve etkilidir.

Düzenli alınan özel derslerimiz sayesinde haftalık ders saatleriniz belli ve düzenli olacaktır. Anlamadığınız konuların detaylı konu anlatımı, yapamadığınız soruların birebir çözümü başarınıza doğrudan etki yapacaktır.

Özel dersin avantajlarını kısaca özetleyecek olursak;

Birebirdir;  Ders sonuna kadar öğrencinin dikkati eğitmen tarafından derse yönlendirilir. Dikkat eksikliği veya kaçırılan bi nokta olduğunda bu öğretmen tarafından derhal fark edilir ve gereken yapılır.


Konular öğrenci tarafından tam olarak kavranmadan geçilmez; Gerektiğinde tekrardan kesinlikle kaçınılmaz. Böylece eksik konu bırakılmaz. Öğrenci; bilgi birikimi noktasında eksiksiz hale getirilir.


Tek bir öğrenciye odaklıdır; Bu sayede öğrenci her daim aktif tutulur ve öğrenci öğrendiklerini unutmadan ve öğretmeni gözetiminde uygulama fırsatına sahip olur.


Kişiye özel çözümler sunar; Böylece en kısa sürede maksimum verim almak esastır. Hedef Gelişim Akademi Öğrenci Gelişim Merkezlerinde Özel Dersler velilerin taleplerine göre planlanır.

Dersler 40 dakika Şeklinde uygulanır.