Okula Takviye Kursu

İlkokul ve Ortaokul grupları Maksimum 12 kişilik , Lise grupları ise Maksimum 10 kişilik gruplar halinde Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere iki farklı seansımız sayesinde Kursiyerlerimizin uygun zamanlarında eğitim alması sağlanır.

Sınıf mevcutlarının az olması daha verimli ders işlemede etkilidir. Ders çalışma odalarımız ve soru çözüm odalarımız sayesinde öğrencilerimiz ders öncesinde ve sonrasında kurumumuzda ders çalışabilir, yapamadıkları soruları öğretmenleriyle birlikte çözebilirler.

Okul yazılı sınavları hazırlıkla etkin rol olan sınıf öğretmenleri öğrencilerimizin sınav tarihlerine göre çalışma programı hazırlayarak yazılı sınavlarda öğrencilerimizin daha verimli ve daha başarılı sonuçlar elde etmesini sağlar.

Yeni öğrenilen konuların tekrarı, kaynak kitap ve test gruplarıyla pekiştirilmesi sayesinde ise öğrencilerin her zaman sınavlara hazırlıklı olması sağlanır.

Eğitim Koçluğu sistemimizle ise öğrencilerimizin tüm notları,çalışmaları takip edilerek velilerine düzenli periyotlarla bilgilendirme sağlanır.Bu sayede öğrenci-öğretmen -veli iletişim üçgeni kurularak öğrenci takip ve yönlendirme en üst seviyede tutulur.

Tecrübeli öğretmen kadromuzla başarılı bir gelecek sizi bekliyor.